Momenti kur rrufeja e godet dy herë dhe i ndez dritat makinës së parkuar

Publikuar më: 6/1/2023, ora 13:30

Momenti kur rrufeja e godet dy herë dhe i ndez dritat makinës së parkuar

Publikuar më: 6/1/2023, ora 13:30

Kamerat e sigurisë në një parkim në Karolinën e Veriut, SHBA, kanë kapur momentin kur një makinë goditet nga rrufeja dhe i ndizen dritat. Ngjarja ka ndodhur më 4 janar pranë një biznesi në pronësi të pilotit të NASCAR, Dale Earnhardt Jr.