Rama në Presidencë, takohet me Begajn

Publikuar më: 6/1/2023, ora 09:36
Rama takim me Begajn ne Presidence Kryeministri Edi Rama u takua sot me Presidentin Begaj Nje ta 1280x720

Rama në Presidencë, takohet me Begajn

Publikuar më: 6/1/2023, ora 09:36

Kryeministri Edi Rama, paraditen e së premtes, ka zhvilluar një takim në Presidencë me Kreun e Shtetit, Bajram Begaj.

Takimi vjen pas atij që kreu i qeverisë zhvilloi me anëtarët e kabinetit qeveritar, takim që nisi ditën e mërkurë, për të vijuar deri në orët e pasdites së të enjtes.

Në fund të takimit me ministrat, kryeministri Edi Rama shkroi në rrjetet sociale se në këtë mbledhje u diskutua për çdo sektor, si dhe u miratuan objektivat konkrete për vitin e ri.