Benzi me shpejtësi rrufe përplaset me një makinë dhe më pas me pemën

Publikuar më: 12/1/2023, ora 19:45
Pamje nga aksidenti

Benzi me shpejtësi rrufe përplaset me një makinë dhe më pas me pemën

Publikuar më: 12/1/2023, ora 19:45

Një aksident i frikshëm ka ndodhur mbrëmjen e sotme në unazën e qytetit të Korçës por fatmirësisht pa të lënduar.

Një automjet tip benz i cili lëvizte me shpejtësi të lartë ka përplasur fillimisht një tjetër mjet dhe më pas është përplasur me pemën.

Si pasojë ka dëme të shumta materiale, por të lënduar.