Cristiano Ronaldo “kthehet” te Real Madrid

Publikuar më: 13/1/2023, ora 21:27

Cristiano Ronaldo “kthehet” te Real Madrid

Publikuar më: 13/1/2023, ora 21:27

Cristiano Ronaldo ishte i pranishëm të premten në stërvitjen e Realit të Madridit, që aktualisht ndodhet në Riad të Arabisë Saudite për Superkupën e Spanjës.

Skuadra e Ancelottit po stërvitet në qendrën stërvitore të Al Nassr, klub i cili pak javë më parë afroi Cristiano Ronaldon në ekip.

Portugezi ndoqi me vëmendje stërvitjen dhe pozoi me trajnerin Carlo Ancelotti si dhe disa futbollistë.