Aksident i frikshëm në Maliq

Publikuar më: 17/1/2023, ora 15:06

Aksident i frikshëm në Maliq

Publikuar më: 17/1/2023, ora 15:06

Aksident i frikshëm në Maliq. Mjeti del nga rruga dhe përfundon afër një banese.

Aksidenti ka ndodhur në kryqëzimin e fshatit Libonik.

Fatmirësisht, drejtuesi ka shpëtuar pa lëndime, ndërsa ka pasur dëme të shumta materiale.

Shkak i aksidentit ka qenë shpejtësia e lartë dhe lagështira.