Cristiano dhe Messi japin spektakël në përballjen mes tyre

Publikuar më: 19/1/2023, ora 19:14
messi cristiano 1280x720

Cristiano dhe Messi japin spektakël në përballjen mes tyre

Publikuar më: 19/1/2023, ora 19:14

Cristiano Ronaldo dhe Leo Messi dhanë spektakël në miqësoren mes PSG dhe skuadrës që përbëhet nga yjet e Al Nassr dhe Al Hilal.

Që në minutën e tretë, Messi mori një asist perfekt nga Neymar dhe përballë portierit e dërgoi topin në rrjetë.

Përgjigjja e Cristianos nuk vonoi, madje me 2 gola, njëri prejt të cilëve me 11-metërsh.

Pjesa e parë e kësaj ndeshjeje u mbyll me rezultatin 2-2.