Bie aksidentalisht nga lartësia, humb jetën 52-vjeçari nga Tirana

Publikuar më: 20/1/2023, ora 12:20
Screenshot 2 16 1280x707

Bie aksidentalisht nga lartësia, humb jetën 52-vjeçari nga Tirana

Publikuar më: 20/1/2023, ora 12:20

Një 52-vjeçar nga Tirana ka humbur jetën në një aksident të ndodhur sot në fshatin Letan të Elbasanit.

Sipas informacioneve, shtetasi Gj.B, dyshohet se ka rënë aksidentalisht nga lartësia ne vendin e quajtur “Gurorja”, duke mos i shpëtuar plagëve.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe vijon punën për zbardhjen e plotë të rrethanave të këtij rasti.