“E thjeshtë dhe natyrale”, muza kroate e Katarit merr sërish vëmendjen me linjat e saj bombastike

Publikuar më: 25/1/2023, ora 12:01

“E thjeshtë dhe natyrale”, muza kroate e Katarit merr sërish vëmendjen me linjat e saj bombastike

Publikuar më: 25/1/2023, ora 12:01

Tifozja kroate Ivana Knoll, që u shndërrua në një ikonë e bukurisë në Botërorin e Katarit, po shijon pushimet në një vend ekzotik.

Shpeshherë ajo ka ndarë me ndjekësit në Instagram foto të “nxehta”. Ajo di më së miri si të jetë në qendër të vëmendjes dhe këtë ka bërë sërish.

Me një palë bikini rozë me lule dhe në plan të parë të pasmet bombastike, Ivana duket thjeshtë një “perëndeshë”.

Përbri postimit të fotos ajo ka shkruar: “E thjeshtë dhe natyrale”.

Përveç linjave perfekte, kroatja ka dhe një buzëqeshje mahnitëse që shumë pak persona mund ti bëjnë ballë. Pa mbushur ende 24 orë postimi i saj numëron mijëra pëlqime dhe komente.