“S’ka nevojë për barrelë”, futbollisti mban në shpinë kundërshtarin

Publikuar më: 26/1/2023, ora 15:46
kundershtari e merret ne kurriz 1280x720

“S’ka nevojë për barrelë”, futbollisti mban në shpinë kundërshtarin

Publikuar më: 26/1/2023, ora 15:46

Kukësi fitoi 1-2 në transfertë ndaj Egnatias këtë të enjte. Momenti më i veçantë i takimit ishte ai i minutës së 63-të atëherë kur Dwamena i Egnatias kërkoi të mos humbiste kohë dhe e mori në shpinë kundërshtarin e dëmtuar, i cili u zëvendësua më pas.