Berisha si Ibrahimovic, gol spektakolar në Bundesligë

Publikuar më: 27/1/2023, ora 06:35

Berisha si Ibrahimovic, gol spektakolar në Bundesligë

Publikuar më: 27/1/2023, ora 06:35

Mërgim Berisha ka realizuar një gol spektakolar në Bundesligë. Ai zhbllokoi sfidën mes Augsburgut dhe Gladbach, duke realizuar me një goditje perfekte me takë, me stilin e Ibrahimovic. Ishte minuta e 82’ kur 24-vjeçari gjeti golin e katërt sezonal në Bundesliga duke dërguar në ekstazë tifozët e pranishëm në stadiumin “WWK Arena”.