Krim në familje, burri vret gruan dhe vëllain e tij në Gramsh

Publikuar më: 27/1/2023, ora 16:10
policia111

Krim në familje, burri vret gruan dhe vëllain e tij në Gramsh

Publikuar më: 27/1/2023, ora 16:10

Një ngjarje e rëndë ka tronditur opinionin pasditen e sotme në fshatin Tërvol të Gramshit. Një 75 vjeçar i ka marrë jetën vëllait dhe gruas së tij.

Mësohet se viktimë të këtij krimi në familje kanë mbetur Shaqir Sinani dhe Zeqine Sinani.

Autori i kësaj ngjarje tronditëse është 80-vjeçari Xhevit Sinani, i cili është arrestuar nga Policia. Ende nuk bëhen të ditura motivet e këtij krimi.

Autori i krimit