Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 7%
  • Jo 93%

Momenti prekës kur vogëlushja mbron kokën e vëllait nën gërmadha

Nga A2 CNN
8 Shkurt 2023, 14:01 | Kapur në kamera
Momenti prekës kur vogëlushja mbron kokën e vëllait nën

Miriam dhe vëllai i saj kishin ngecur nën gërmadha në shtëpinë e tyre në Besanya të Sirisë. Para se të dy të shpëtoheshin nga skuadrat që po punojnë në zonë, vajza shihet teksa mbron kokën e vëllait të vogël me dorën e saj. Fatmirësisht, pas disa orësh punë, të dy fëmijët u bashkuan me prindërit.

https://youtu.be/64m36aSHBkM

Dita jonë