Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Barrierat mbrojtëse çajnë në mes makinën, dy të vdekur, 3 të plagosur, mes tyre edhe një foshnjë

Nga A2 CNN
26 Shkurt 2023, 17:16 | Bota
Barrierat mbrojtëse çajnë në mes makinën, dy të

Një aksident i rëndë ka ndodhur në Turqi, ku për pasojë kanë humbur jetën dy persona dhe janë plagosur rëndë tre të tjerë, mes të cilëve edhe një foshnjë.

Aksidenti ndodhur në autostradën e Viranşehirit, ku një automjet ka humbur kontrollin e për pasojë është përplasur me barrierat anësore të rrugës, të cilat kanë depërtuar mes përmes mjetit.

Dy prej anëtarëve të së njëjtës familjes që udhëtonin drejt Stambollit humbën jetën në vendngjarje, ndërsa tre të tjerë në mjet u nisën me urgjencë në spital, ku po marrin ndihmën e nevojshme mjekësore.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi