Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 7%
  • Jo 93%

Babai vret vajzën dhe dhëndrin me plumb në kokë, i braktis në pyll dhe largohet me shpejtësi

Nga A2 CNN
1 Mars 2023, 16:50 | Bota

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në një zonë pyjore në Adana të Turqisë, ku një çift të fejuarish janë gjetur të masakruar me nga një plumb në kokë.

Si pasojë e plagëve të rënda, burri mbeti i vdekur në vend, ndërsa vajza u dërgua në spital për marrjen e ndihmës mjekësore, pasi kur shkoi në vendin e ngjarjes, policia e gjeti me shenja jete.

Megjithatë, ajo nuk arriti t’i mbijetojë plagëve të rënda dhe ndërroi jetë në spital.

Por, ajo që e bën më të rëndë situatën është fakti se, autori i kësaj masakre sipas policisë është babai i vajzës, i cili pas kryerjes së krimit, është parë nga kamerat e sigurisë duke u larguar me shpejtësi.

Viktimat janë Abdülsamet Kocaman, 27 vjeç dhe Zülfiye Dopoğlu, 24 vjeç, vajza e autorit. Ky i fundit është dërguar në komisariat për marrjen në pyetje për ngjarjen e rëndë, ndërsa nesër del para gjykatës.

https://a2news.com/2023/01/23/e-rende-ne-gjermani-shqiptari-i-dehur-vret-ish-gruan-ne-vendin-e-punes/
https://a2news.com/2023/02/01/gruaja-vret-sozine-per-te-falsifikuar-vdekjen-e-saj/
https://a2news.com/2023/02/18/babai-vret-djalin-pasi-tentoi-ta-hidhte-ne-pus/

Dita jonë