“Demat” triumfojnë në derbi, pamjet e festës në “Air Albania”

Publikuar më: 6/3/2023, ora 21:42

“Demat” triumfojnë në derbi, pamjet e festës në “Air Albania”

Publikuar më: 6/3/2023, ora 21:42

Partizani fitoi 2-0 derbin ndaj rivalëve të Tiranës duke i marrë kreun e Superiores.

Pas ndeshjes, e karakterizuar nga emocione dhe tensione mes tifozerive, në stadiumin Air Albania  shpërthen festa e “Demave”.