Qëllohet me armë drejt një lokali në Kamëz

Publikuar më: 11/3/2023, ora 08:40
g1g

Qëllohet me armë drejt një lokali në Kamëz

Publikuar më: 11/3/2023, ora 08:40

Të shtëna me armë janë regjistruar orët e para të kësaj të shtune në periferi të kryeqytetit. Bëhet e ditur se rreth orës 05:10, në Kamëz, në bulevardin “Donald Trump”, janë thyer me armë zjarri xhamat e një lokali.

Në momentin e sulmit, lokali ka qenë i mbyllur.

Lokali ishte marrë prej disa kohësh me qira dhe menaxhohej nga Ndriçim Mullhaj.