Me të kuqe dhe ekstravagante, zonja CR7 nuk pyet për ligjet

Publikuar më: 13/3/2023, ora 22:15

Me të kuqe dhe ekstravagante, zonja CR7 nuk pyet për ligjet

Publikuar më: 13/3/2023, ora 22:15

Georgina Rodriguez elektrizoi fansat në rrjetet sociale me fotot e fundit selfie që publikoi në llogarinë e saj ku shfaqej joshëse e veshur me një fustan të kuq që tregonte hiret e saj.

E dashura e Cristiano Ronaldos ishte stolisur me bizhuteri të shtrenjta teksa udhëtonte në makinë përpara se të shkonte në studion e filmit për serinë e dytë të I Am Georgina

Çifti u transferua në Arabinë Saudite në janar pasi Ronaldo nënshkroi një marrëveshje prej 175 milionë paundësh me skuadrën e Pro League, El-Nassr.