Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar

Publikuar më: 17/3/2023, ora 10:16
WhatsApp Image 2023 03 17 at 09.50.02 1026x720

Qarkullonte me pistoletë të fshehur në automjet, arrestohet në flagrancë një 41-vjeçar

Publikuar më: 17/3/2023, ora 10:16

Forcat e policisë të kryeqytetit kanë arrestuar sot një shtetas 41-vjeçar i cili akuzohet se mbante të fshehur në automjetin e tij një pistoletë.

Personi i identifikuar si shtetasi Bledjan Qose, në pjesën e kroskotit të automjetit është gjetur një armë zjarri pistoletë me krehër dhe municion luftarak, e cila u sekuestrua.

Materialet procedurale i kaluan Prokurorisë, për veprime të mëtejshme.