“Bisha” e City shënon dhe 3 herë të tjera, këtë herë në Kupë

Publikuar më: 18/3/2023, ora 20:48
48a5c09327f16ff4222119971a48de1co2

“Bisha” e City shënon dhe 3 herë të tjera, këtë herë në Kupë

Publikuar më: 18/3/2023, ora 20:48

Kampionat, Champions apo miqësore nuk përbën asnjë ndryshim për të.

Pas 5 golave në Champions League, Erling Haaland shënon dhe 3 herë të tjera për Manchester City, këtë herë në kupë.

Qytetarët kishin përballë në çerekfinalen e FA modestët e Burnley, të cilët i mundi me rezultatin e thellë 6-0.

Norvegjezit iu nevojitën 27 minuta këtë herë, për të gjetur 3 herë portën e kundërshtarëve.