Si në kohët e vjetra, Cristiano shënon supergol me goditje dënimi

Publikuar më: 19/3/2023, ora 08:27

Si në kohët e vjetra, Cristiano shënon supergol me goditje dënimi

Publikuar më: 19/3/2023, ora 08:27

Cristiano Ronaldo shënoi një gol spektakolar me fanellën e Al Nassr, në kampionatin e Arabisë Saudite.

Ylli portugez realizoi me goditje dënimi, nga një distancë e largët, duke kthyer vitet pas e duke kthyer në kujtesë golat që shënonte me United në aventurën e tij të parë dhe me Real Madrid.

Ky ishte goli i 9 i Cristianos në kampionat me Al Nassr.