Kombëtarja vijon stërvitjen intensive para Polonisë

Publikuar më: 21/3/2023, ora 14:06

Kombëtarja vijon stërvitjen intensive para Polonisë

Publikuar më: 21/3/2023, ora 14:06

Nën drejtimin e stafit të ri, me në krye Sylvinho-n, Kombëtarja shqiptare po vijon stërvitjen me intensitet të plotë për sfidën e parë të Eliminatoreve të Europianit ndaj Polonisë më 27 mars në transfertë.

Federata Shqiptare e Futbollit ka publikuar pamje nga stërvitja e dytë e kombëtares.

Veç mungesave të rëndësishme të para listës, lojtarët që janë grumbulluar për këtë sfidë janë të gjithë në kondicion të mirë dhe të gjithë të gatshëm. Asnjëri prej tyre nuk ka shfaqur problem fizike.