“Shpresat” fitojnë miqësoren para ndeshjes me Poloninë

Nga A2 CNN
23 Mars 2023, 17:06 | Futboll
“Shpresat” fitojnë miqësoren para ndeshjes me

Shqipëria U21 fitoi 2-1 kundër Azerbajxhanit, në miqësoren e luajtur në Turqi. Kuqezinjtë e Alban Bushit triumfuan me golat e Stiven Shpendit (43’) dhe Adrion Pajazitit.

Kombëtarja jonë U21, e drejtuar nga Alban Bushi, luajti këtë formacion: Simoni, Mjaki, Buxhelaj, Gjini, Mitaj, Ismaili, Kurtulan, Berisha, Pajaziti, Shpendi dhe Toçi.

Pas katër ditësh do të luhet miqësorja e radhës, ndaj Polonisë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli