Xhixha shkëlqen, gol Gallatasarajit

Publikuar më: 27/3/2023, ora 08:38

Xhixha shkëlqen, gol Gallatasarajit

Publikuar më: 27/3/2023, ora 08:38

Redon Xhixha ka shkëlqyer sërish me skuadrën e tij Qarabag, në miqësoren e zhvilluar kundër Galatasaray.

23-vjeçari realizoi golin e barazimit dhe u vlerësua nga ekspertët e futbollit si një nga më të mirët në fushë.

Një fillim i mirë për Xhixhën, që duket se është ambientuar mirë në kampionatin turk dhe tani ka marrë dhe vëmendjen e trajnerit për një vend titullari.