U hodh nga spitali, ndërron jetë 66-vjeçari nga Gramshi

Publikuar më: 31/3/2023, ora 19:15
spitali gramsh

U hodh nga spitali, ndërron jetë 66-vjeçari nga Gramshi

Publikuar më: 31/3/2023, ora 19:15

Ka ndërruar jetë në spitalin e Traumës, 66 vjeçari nga Gramshi, Hekuran Llapushi i cili u hodh një ditë më parë nga kati i katërt i spitalit të këtij qyteti.

66 vjeçari Llapushi mori plagë të shumta dhe pësoi hemorragji të brendshme dhe nuk mundi të mbijetonte pavarësisht ndërhyrjes së menjëhershme të mjekëve.

Shkaqet se përse 66 vjeçari u hodh nga dritarja e spitalit janë ende të paqarta, ndërkohë që policia ka nisur hetimet.