Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 7%
  • Jo 93%

Superofertë nga Arabia për Messin

Nga A2 CNN
4 Prill 2023, 23:14 | Futboll
Superofertë nga Arabia për Messin

Një ofertë e pabesueshme vjen për Leo Messin nga Arabia Saudite.

Al Hilal është i gatshëm ta paguajë yllin argjentinas plot 400 milionë euro në sezon dhe ofertën ia ka prezantuar lojtarit të PSG javën e kaluar.

Prioriteti i Messit është që të vijojë të luajë në Evropë dhe kjo ofertë e klubit arab vjen në momentin që sulmuesi po negocion rinovimin e kontratës me PSG, por nuk është i bindur plotësisht nga projekti sportiv i francezëve.

Ndërkohë, edhe Barcelona po përgatit një ofertë për Leo Messin.

Dita jonë