8 futbollistë që kanë luajtur te Real Madrid dhe Manchester City

Publikuar më: 9/5/2023, ora 11:01

8 futbollistë që kanë luajtur te Real Madrid dhe Manchester City

Publikuar më: 9/5/2023, ora 11:01

Sot do të luhet gjysmëfinalja e parë e Champions League. Real Madrid dhe Manchester City përballen në “Santiago Bernabeu”, për të siguruar një biletë për në finalen e madhe të Stambollit.

Në fotogalerinë e mësipërme, do t’ju njohim me futbollistët që gjatë karrierës kanë luajtur me të dyja këto skuadra.