Publikohen formacionet e derbit të Milanos, mungesë e madhe të kuqezinjtë

Publikuar më: 10/5/2023, ora 19:49
Screenshot 5 10 1280x717

Publikohen formacionet e derbit të Milanos, mungesë e madhe të kuqezinjtë

Publikuar më: 10/5/2023, ora 19:49

Janë publikuar formacionet e Milanit dhe të Interit në ndeshjen e parë të vlefshme për gjysmëfinalen e Champions League.

Mungesa e madhe është në radhën e kuqezinjve të Piolit.

Portugezi Leao, lojtari më në formë te Milani, nuk do të jetë as në stol në këtë takim të parë. Shkak është bërë një dëmtim që ai pësoi në ndeshjen e fundjavës së kaluar ndaj Lazios.