Lënë nam në skenë! Shkuan për koncert, por këngëtari dhe basisti përleshen me grushte

Publikuar më: 11/5/2023, ora 17:50

Lënë nam në skenë! Shkuan për koncert, por këngëtari dhe basisti përleshen me grushte

Publikuar më: 11/5/2023, ora 17:50

Fansat janë përballur me një skenë të turpshme gjatë një koncerti në Mançester. Edhe pse kishin paguar për të ndjekur një koncert muzikor, ata janë përballur me skena dhune.

Grupi i rokut, “The View”, u rikthye në skenë pas një pushimi gati 5-vjeçar dhe interesi për t’i dëgjuar ata live ishte i madh. Megjithatë, rikthimi i tyre ka qenë një dështim total.

Këngëtari Kyle Falconer dhe basisti i Kieren Webster u përleshën me grushte me njëri-tjetrin. Madje, basisti ka kërcënuar se do ta vriste. Koncerti u ndërpre, madje grupi ka reaguar duke thënë se ka anuluar edhe një tjetër koncert të planifikuar për në Londër, ndërsa kanë shtuar se ai mund të mbahet në një moment të dytë.