Digjet një makinë në Tiranë

Publikuar më: 12/5/2023, ora 17:13
Digjet Makina Shengjin Flake Zjarr 1024x576

Digjet një makinë në Tiranë

Publikuar më: 12/5/2023, ora 17:13

Një makina është djegur pjesërisht pasditen e së premtes në rrugën “Xhanfize Keko” në Tiranë.

Policia bën të ditur se makina e përfshirë nga flakët është tip “Volkswagen”, me drejtues shtetasin A. Xh., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.