Digjet një makinë në Tiranë

Nga A2 CNN
12 Maj 2023, 17:13 | Kronikë
Digjet një makinë në Tiranë

Një makina është djegur pjesërisht pasditen e së premtes në rrugën "Xhanfize Keko" në Tiranë.

Policia bën të ditur se makina e përfshirë nga flakët është tip "Volkswagen", me drejtues shtetasin A. Xh., dhe si pasojë e zjarrit ka vetëm dëme materiale.

Paraprakisht dyshohet se zjarri ka rënë si pasojë e një defekti në mjet.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli