Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 8%
  • Jo 92%

Zjarr në aeroportin e Rinasit, rrezikohet avioni në pistë

Nga A2 CNN
12 Maj 2023, 18:26 | Kronikë

Një zjarr në një pajisje pranë avionëve në aeroportin e Rinasit është përfshirë nga flakët pasditen e së premtes.

Mësohet se pajisja e përfshirë nga flakët shërben për të pastruar motorët dhe ka rrezikuar avionin. Fatmirësisht, zjarri u vu me shpejtësi nën kontroll dhe nuk shkaktoi probleme të mëtejshme.

Mësohet se fluturimet kanë vijuar normalisht.

Dita jonë