Çfarë po ndodh? Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kapen sërish duke bërë sherr në makinë

Publikuar më: 14/5/2023, ora 11:37

Çfarë po ndodh? Ben Affleck dhe Jennifer Lopez kapen sërish duke bërë sherr në makinë

Publikuar më: 14/5/2023, ora 11:37

Marrëdhënia e Ben Affleck dhe Jennifer Lopez duket se nuk është në momentet më të mira. Dyshja janë parë sërish në publik teksa po grindeshin.

Çifti, i cili ka më pak se një vit të martuar, po udhëtonte me makinë në Beverly Hills, kur u ndalën në një semafor të kuq dhe u përfshinë në një bisedë të zjarrtë.

Fotot e kapura nga një turist evropian dhe të marra ekskluzivisht nga DailyMail.com tregojnë aktorin 50-vjeçar teksa flet me nerva duke iu drejtuar këngëtares. Aq shumë ishin të përfshirë në bisedë, saqë nuk e kanë kuptuar që dikush po i filmonte.

Teksa Ben Affleck po fliste me tone të larta në dukje, Jennifer Lopez shfaqej më e qetë.