Numërohen votat e dy kutive të para në Bashkinë e Fierit

Publikuar më: 15/5/2023, ora 01:43
WhatsApp Image 2023 05 15 at 01.39.52 1280x720

Numërohen votat e dy kutive të para në Bashkinë e Fierit

Publikuar më: 15/5/2023, ora 01:43

Kanë nisur numërimi pas mesnate edhe në Bashkinë e Fierit. Deri në orën 01:40 janë numëruar votat e dy kutive të votimit nga të cilat Armando Subashi nga Partia Socialiste ka marrë 222 vota.

Kandidati Evdar Kodheli i koalicioni Bashkë Fitojmë ka marrë 116 vota dhe Eriselda Zotaj Çelaj e PD ka marrë 65 vota.

Procesi pritet të vazhdoj gjatë gjithë natës.