Shkodra zyrtarisht socialiste, Benet Beci thyen bastionin blu

Publikuar më: 15/5/2023, ora 12:50
breaking news lajmi i fundit e1612366439553 1024x576

Shkodra zyrtarisht socialiste, Benet Beci thyen bastionin blu

Publikuar më: 15/5/2023, ora 12:50

Është mbyllur zyrtarisht procesi i numërimit të votave në Bashkinë e Shkodrës, ku sipas të dhënave ka dalë fitues kandidati socialist, Benet Beci.

Pas numërimit të votave të fundit, Beci arriti të fitojë me mbi 10 mijë vota diferencë përballë kandidatit të “Bashkë Fitojmë” dhe kryebashkiakut aktual të qytetit, Bardh Spahiu.

Në përditësim…