Fundi “lajkatar” që i përshtatet çdo rasti e që do duhet ta blini këtë sezon

Nga A2 CNN
18 Maj 2023, 12:07 | Lifestyle

Ka ardhur pranvera dhe tashmë do të duhet që të rifreskoni garderobën tuaj. Sigurisht nuk mund të keni një buxhet të pafundmë ku mund të blini një veshje për në punë, një për të dalë pasdite, një tjetër për në darkë. Ekziston opsioni për të pasur vetëm 1, e që mund ta vishni për çdo rast.

Bëhet fjalë për fundin saten, që vjen jo i ngjitur pas trupit, por shumë elegant dhe klas njëkohësisht.

Mund ta kombinojmë me një bluzë pambuku apo edhe një triko të lehtë. Ajo ka qenë shumë në modë në mesin e fundit të viteve '90, nga stili i rrugës te tapeti i kuq dhe u vesh me fanatizëm nga të famshëm si Kate Moss, Winona Ryder ose Gwyneth Paltrow në filmin e vitit 1998 Great Expectations.

Së fundmi është i përshtatshëm edhe për zyrë. Është shumë më i freskët se pantallonat dhe mund të themi pa frikë që është më shumë stil.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Loneta Progni