Përplasen automjetet në aksin Tiranë-Elbasan, humb jetën një 55-vjeçar

Nga A2 CNN
23 Maj 2023, 10:10 | Kronikë
Përplasen automjetet në aksin Tiranë-Elbasan, humb jetën

Një aksident me pasojë vdekjen ka ndodhur paraditen e së martës në aksin Tiranë-Elbasan. Bëhet e ditur se dy automjete janë përplasur në këtë aks dhe për pasojë ka humbur jetën drejtuesi i një prej mjeteve, një 55-vjeçar.

Po ashtu, si pasojë e aksidentit ka mbetur e lënduar edhe pasagjerja që udhëtonte në automjetin e tij. E lënduara ndodhet në spital nën kujdesin e mjekëve. 

Nuk dihen ende rrethanat e aksidentit.

A2 CNN Livestream

Dita jonë