Autogoli më qesharak dhe i dhimbshëm që keni parë ndonjëherë

Publikuar më: 24/5/2023, ora 23:24

Autogoli më qesharak dhe i dhimbshëm që keni parë ndonjëherë

Publikuar më: 24/5/2023, ora 23:24

Portieri i Zalgiris Vilnius është bërë protagonist i një gafe fatale në ndeshjen çerekfinale të Kupës së Lituanisë ndaj Kauno. Në tentativë për të realizuar një rivënie të gjatë të topit, ai e godet atë në kokën e një mbrojtësi dhe topi përfundon në rrjetë.