Sondazh: Sa prezent është aktiviteti fizik në përditshmërinë tuaj?
  • Çdo ditë 39%
  • Tre herë në javë 22%
  • Vetëm në fundjavë 6%
  • Asnjëherë 33%

Georgina shkëlqen në jahtin e ankoruar në Mesdhe

Nga A2 CNN
30 Qershor 2023, 11:17 | Showbiz

Teksa klubet arabe kanë hapur thesin dhe çdo ditë po arrin të krijojnë lajme të bujshme për afrime lojtarësh nga Europa, Ronaldo, i cili u transferua vitin e kaluar në Arabinë Saudite ka gjetur kohë për pushime.

Së bashku me të dashurën e tij, Georgina Rodriguez, ai është zhvendosur pranë ishullit të Sardenjës në Itali me jahtin e tyre luksoz.

Modelja, 29-vjeçare, duket e mrekullueshme teksa u fotografua me bikini të zeza. Në anën tjetër, edhe Ronaldo duket qartë që nuk ka lënë pas dore stërvitjen edhe pse u transferua në një kampionat larg Europës.

https://a2news.com/2023/06/23/familja-ronaldo-arratiset-ne-sardenje-cr7-dhe-georgina-shkelqejne-ne-jahtin-6-4-milione-e/

A2 CNN Livestream

Ditari nga Erion Dushi