117 deputetë i hapin rrugën SPAK për arrestimin e Arben Ahmetaj

Nga A2 CNN
14 Korrik 2023, 11:25 | Aktualitet

Me 117 vota pro dhe 3 abstenim, Kuvendi i Shqipërisë ka miratuar kërkesën e Prokurorisë së Posaçme që i hap rrugën arrestimit dhe kontrollit të banesës së ish-zv.kryeministrit Arben Ahmetaj.

A2 CNN Livestream

A2 Sport