Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Atmosferë madhështore në shkallët e “Air Albania” pak para përballjes Shqipëri-Poloni

Nga A2 CNN
10 Shtator 2023, 20:11 | Aktualitet

Një atmosferë fantastike është krijuar në shkallët e stadiumit “Air Albania” ku mbrëmjen e sotme do të luhet ndeshja e shumëpritur mes Shqipërisë dhe Polonisë.

Debat - nga Alba Alishani