Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Shqipëri brilante! Notat e futbollistëve pas fitores 2-0 me Poloninë

Nga A2 CNN
10 Shtator 2023, 21:59 | Futboll
Shqipëri brilante! Notat e futbollistëve pas fitores 2-0 me

U deshen 70 vjet për të marrë një tjetër fitore dhe këmbët e Asanit dhe Dakut janë po aq brilante sa ato të Refik Resmes dhe Loro Boriçit, qe kishin nënshtruar Poloninë pothuaj nje shekull me parë.

Një Shqipëri brilante në Air Albania, pa asnjë gabim dhe me një lojë spektakolare. Silvinjo ka besuar dhe ka ndërtuar një skuadër fituese. Aromë kualifikuese pas kësaj fitore me Poloninë.

Debat - nga Alba Alishani