Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Shqipëri – Poloni 2-0: Festa e jashtëzakonshme e lojtarëve dhe tifozëve të Kombëtares pas fitores

Nga A2 CNN
10 Shtator 2023, 21:56 | Futboll
Shqipëri – Poloni 2-0: Festa e jashtëzakonshme e lojtarëve

Debat - nga Alba Alishani