Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Tensione në stadium, tifozët polakë stola drejt atyre shqiptarë, ndërhyn FNSH

Nga A2 CNN
10 Shtator 2023, 20:40 | Aktualitet

Shënohen incidentet e para në stadiumin “Air Albania” ku do të luhet ndeshja mes Shqipërisë dhe Polonisë. Tifozët polakë kanë sulmuar me sende të forta dhe stola ata shqiptarë, duke shkaktuar kaos mes të pranishmëve.

Debat - nga Alba Alishani