VIDEO/ Stjuardi hap derën e tualetit dhe kap çiftin duke kryer marrëdhënie, pasagjerët shkrihen së qeshuri

Publikuar më: 12/9/2023, ora 17:24

VIDEO/ Stjuardi hap derën e tualetit dhe kap çiftin duke kryer marrëdhënie, pasagjerët shkrihen së qeshuri

Publikuar më: 12/9/2023, ora 17:24

Një moment i sikletshëm kanë përjetuar një çift në një avion drejt Ibizës, të cilët kishin vendosur që të kryenin një aventurë… marrëdhënie seksuale në tualet. Mirëpo, jo gjithçka shkoi sipas planit.

Stjuardi hapi derën duke “kapur mat” çiftin, e ndërsa të gjithë pasagjerët shpërthyen në të qeshura. Në ato momente, djali mbyll derën.

Nuk dihet se çfarë ka ndodhur me çiftin, pasi duhet thënë se është e paligjshme të bësh seks në një tualet që është i aksesueshëm për publikun.