Sondazh: A duhet prindërit të publikojnë fotot e fëmijëve në rrjetet sociale?
  • Po 7%
  • Jo 93%

Turpi nuk ka fund! Serbët, thirrje për Kosovën edhe në Mançester

Nga A2 CNN
20 Shtator 2023, 15:23 | Futboll
Turpi nuk ka fund! Serbët, thirrje për Kosovën edhe në

Turpi nuk ka fund dhe ka ardhur koha që instancat më të larta të futbollit të marrin masa.

Thirrjet e serbëve për Kosovën kanë vijuar edhe në Champions League. Episodi më i fundit u regjistrua në Angli, në ndeshjen ndërmjet Manchester City dhe Crvena Zvezda.

Gjatë lojës, tifozët e Yllit të Kuq të Beogradit hodhën thirrje për Kosovën, duke vijuar të jetojnë në ëndërr dhe të mos pranojnë realitetin e një shteti të pavarur.

Dita jonë