Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

Trendi “pa pantallona” që mund t’ju rrijë shumë mirë këtë shtator

Nga A2 CNN
21 Shtator 2023, 08:58 | Lifestyle
Trendi “pa pantallona” që mund t’ju rrijë shumë

Ndonëse jemi në fund të shtatorit, moti ende vijon të na gëzojë me temperatura të larta, njësoj si të ishte verë. E për rrjedhojë, edhe koha për të rifreskuar gardërobën tonë është shtyrë.

Prandaj le të vijojmë të mbetemi te pantallonat e shkurtra. Mirëpo, për një mot pak më të freskët, mund t’i shtojmë një këmishë, por jo një këmishë dosido. Bëhet fjalë për këmishat oversize, të cilat vishen mbi pantallonat e shkurtra, pra të duket si një fustan.

Ky trend quhet “pa pantallona” dhe e ka përqafuar edhe modelja e njohur, Kendall Jenner.

Debat - nga Alba Alishani