Sondazh: Si e shikoni politikën shqiptare prej vitit 1990-të?
  • Të pëmirësuar 5%
  • Më keq 58%
  • E njëjta 38%

E zuri korrenti në shtëpi, ndërron jetë 32-vjeçari nga Tirana

Nga A2 CNN
22 Shtator 2023, 11:02 | Aktualitet
E zuri korrenti në shtëpi, ndërron jetë 32-vjeçari

Një 32-vjeçar ka humbur jetën pasi ra në kontakt me rrymën elektrike.

Ngjarja ka ndodhur në fshatin Maknor. Mësohet se viktima, i identifikuar si E. D., 32 vjeç, të cilin e zuri korrenti teksa ishte në banesë.

Për pasojë, gjeti vdekjen.

“Më datë 21.09.2023, në fshatin Maknor, shtetasi E. D., 32 vjeç dyshohet se aksidentalisht ka rënë në kontakt me rrymën elektrike, në banesë, dhe për pasojë ka humbur jetën”, thuhet në njoftim.

Debat - nga Alba Alishani