Rikthehet në Tiranë edicioni i dytë i “Automotive Fair Albania”

Nga A2 CNN
11 Tetor 2023, 08:49 | Aktualitet
Rikthehet në Tiranë edicioni i dytë i “Automotive Fair

Rikthehet në Tiranë edicioni i dytë i “Automotive Fair Albania”. Lajmin e ka ndarë, mëngjesin e sotëm, me ndjekësit në Facebook, kryeministri Edi Rama, sipas të cilit, ky aktivitet do të zhvillohet nga datat 26-29 tetor në Pallatin e Kongreseve te “Sheshi Italia” dhe “Nënë Tereza”.

“Mirëmëngjes dhe me rikthimin e edicionit të dytë, të Automotive Fair Albania, eventit më të madh të pasionit automotiv, duke bërë bashkë prodhues e koleksionistë të industrisë se automobilizmit, në datat 26-29 tetor në Pallatin e Kongreseve, “Sheshi Italia” e “Nënë Tereza”, ju uroj një ditë të bukur”, shkruan Rama.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli