“5 Fjalë nga Edmond Tupja”/ “Kapaciteti” po nxjerr jashtë loje disa fjalë shqipe

Nga A2 CNN
24 Qershor 2020, 09:18 | Aktualitet

Si çdo të mërkurë në Dita Jonë, profesor Edmond Tupja dhe rubrika e tij “5 fjalë”, ku diskutohet për gjuhën shqipe dhe fjalët e huaja që e kërcënojnë atë.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu