6 muaj nga zgjedhjet, Çipa: Fushata do të jetë e ashpër. Lami: Meta po tenton të zgjerojë LSI-në

Nga A2 CNN
20 Tetor 2020, 11:38 | Aktualitet

Në A2, analistët Aleksandër Çipa dhe Roland Lami, komentuan akuzat dhe kundërakuzat e palëve politike rreth 6 muaj para zgjedhjeve të 25 prillit.

A2 CNN Livestream

Ditari nga Bruna Çifligu