67-vjetori i krijimit të teatrit “Aleksandër Moisiu”, “Vajza nga fshati”, shfaqja e parë

Nga A2 CNN
15 Janar 2020, 10:18 | Aktualitet

Teatri Aleksandër Moisiu i Durrësit feston 67-vjetorin e krijimit. Aktori Lutfi Hoxha, “Mjeshtër i Madh” dhe regjisorja Driada Dervishi folën në Dita Jonë.

Do të informohesh i pari?
Shkarko aplikacionin tonë:
Android ~ iOS

A2 CNN Livestream

Ditari nga Denisa Pasholli